2425
vizualizari

Ca urmare a activitatii deosebite depuse pentru promovarea coachingului in Romania si datorita rezultatelor exceptionale obtinute de clientii care au apelat la Loredana Latis, aceasta a fost invitata la stirile TVH2.0 in direct 18 dec 2012, orele 19.30.

Sunt profund recunoscatoare pentru aceasta invitatie si m-am simtit onorata. Si in acelasi timp unul din visele mele s-a implinit...

Primesc cu mare drag parerea ta mai jos...

Si te astept cu mare drag pe Pagina mea de FACEBOOK  unde un like de-al tau mi-ar umple inima de bucurie..

Loredana Latis
Antrenorul tau pentru succes
www.loredanalatis.ro
Email:  Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

 banner-academia-ll

Comentarii 

 
+2 # jeni 20-12-2012 19:57
Acum am inteles despre ce este vorba in coaching si ce faci tu, cum ajuti oamenii. Imi place!
O sa te caut si eu in ianuarie, pentru ca acum stiu ca tu ma poti ajuta!
Sarbatori fericite LOREDANA!
 
 
0 # Loredana Latis 22-12-2012 10:41
Te astept cu mare drag suflet frumos in ianuarie pentru noi inceputuri!
Sa ai sarbatori magice si pline de iubire!
 
 
+1 # mihaela 21-12-2012 10:36
te imbratisez si ma bucur din inima pentru cele bune care ti se intampla,sa fi mereu asa!
 
 
0 # Loredana Latis 22-12-2012 10:39
Multumesc draga mea, esti minunata!
 
 
0 # mihaela 22-12-2012 10:40
Cum sa nu fiu, cand te cunosc pe tine?
 
 
+1 # mirela 21-12-2012 10:38
Felicitari, esti super TARE!
Ma bucur pentru tine si sunt onorata sa ne cunoastem!
Fii tu schimbarea pe care ti-o doresti in lume!
 
 
0 # Loredana Latis 22-12-2012 10:42
Asa este...fii tu schimbarea pe care o doresti in lume!
 
 
+1 # alex tita 21-12-2012 10:39
foarte frumos - voi trimite si eu mesaj la lista - pentru ca este foarte important ca oamenii sa-si caute si sa aiba curajul sa primeasca ajutor in viata lor.
love u!
 
 
+1 # tania tita 21-12-2012 10:39
superb Lore. ma bucur sa te vad atat de fericita. ai un rol mare in aceasta lume si esti intotdeauna sustinuta Divin sa-ti indeplinesti menirea. te imbratisez cu mare dragoste
 
 
+1 # vali zamfir 21-12-2012 10:40
frumos . felicitari. ma bucur ca faci ceea ce iti palce si o faci cu pasiune. se vede .
 
 
+1 # elisabeta 21-12-2012 10:41
bravo Lore ! dupa atata munca vin si rezultatele
 
 
+1 # Claudiu 21-12-2012 10:42
tine-o tot asa!
felicitari Loredana!
 
 
+1 # alice 21-12-2012 10:45
FELICITARI LOREDANA!
Da, intradevar ai muncit pentru asta si MERITI!
FELICITARI!!!!! !
 
 
+1 # mihaela 21-12-2012 10:47
Multumim mult pentru sfaturi cu adevarat bune, sunteti extraordinara.
 
 
+1 # laura 21-12-2012 10:47
Felicitari, Loredana!

Coachingul are atat de multe beneficii, iar life coaching-ul este la inceput de drum in Romania, asadar, merita promovat!

Bafta, spor si de folos!

Cu stima,
Laura
 
 
+1 # doina ionascu 21-12-2012 10:48
Ma bucur f.mult de mailul tau.
Ma ajuti mult ca -mi dai posobilitatea sa te vad in aparitiile televizate.
Normal ca vreau sa ne vedem!!!!
Tu esti cea care ai adus mult bine in viata mea!!!!
Sunt convinsa ca voi putea aduce mult bine celor din jur!!!!
Iti multumesc pentru tot!!!
cu drag Dr. 2na Ionascu
 
 
+1 # daniela 21-12-2012 10:48
Pupici !
Draga mea, este adevarat ca nimic in lumea asta nu este intamplator.
Am ascultat cu interes inregistrarile tale. Sunt multe lucruri de discutat pe marginea acestora.
Am 43 de ani si o experienta destul de consistenta in spate atat profesional cat si personal.
Acest lucru, imi permite sa afirm faptul ca, poti face din imposibil, posibil daca cunosti foarte bine tainele universului.
Ceea ce pot sa-ti spun e ca voi fi alaturi de tine, sa-ti implinesti visul.
Te pup,
O zi buna,
Daniela
 
 
+1 # traian 21-12-2012 10:49
Loredana,
te felicit pentru aceasta realizare !!
Invata-ma si pe mine, te rog, cum sa fac sa am magazinul meu pe o strada cu vad si sa nu mai platesc chirie la punctul de lucru.
Imi doresc acest lucru extraordinar de mult, pana la epuizare psihica !!


Cu dragoste,
Traian
 
 
+1 # sandor 21-12-2012 10:49
Felicitari Loredana!

ma bucur pentru succesul tau... pe care il meriti deplin. emailurile pe care le primesc de la tine totdeauna imi dau curaj, ma ajuta sa vad cu alti ochi problemele aparute si ma ajuta sa am inceredere in mine.

pentru asta iti multumesc!

si cu ocazia asta iti doresc
SARBATORI FERICITE!

si un an nou cu multe impliniri

iti multumesc inca odata pentru toate aceste mesaje care sunt ca un medicament bine ales pentru problemele noastre zilnice

cu deosebita consideratie

Sandor
 
 
+2 # maria salajan 21-12-2012 10:52
Multumesc Loredana!
Iti doresc sa ai parte de sanatate si mult succes in ceea ce ti doresti.
Poate in anul care vine o sa mi dai o mana de ajutor sa pot sa mi scriu cartea si s o public.
Sa ai unCraciun fericit un An nou cu de toate!
La multi ani!
Maria Salajan
Pe 23XII. fac 63 ani.
 
 
+1 # mariana 21-12-2012 10:53
Ma bucur tare mult pt tine, Loredana!!
Din tot sufletul!
Te voi urmari in continuare!
 
 
+1 # roxana 21-12-2012 10:54
Vorbele tale sunt atat de frumoase si puternice incat simt incarcatura lor energetica atunci cand le citesc.
Iti multumesc ca ne-am cunoscut pentru ca probabil ne cautam de mult in univers.
Te pup si te imbratisez cu drag.
 
 
+1 # corina 21-12-2012 10:55
Multumesc pentru mesaj..... ce parere aveti polii opusi se atrag?:)
O saptamana foarte buna in continuare.
Cu respect,
Corina
 
 
+1 # elisabeta 21-12-2012 10:56
Iti multumesc frumos Loredana :)
Voi onora Crăciunul în inima şi îl voi păstra cu mine tot anul care vine.

~ Charles Dickens
 
 
+2 # monica 21-12-2012 12:54
buna Loredana,sunt putin dezamagita pt ca in interviu spui ca se poate lucra doar cu oameni sanatosi care nu au probleme psihice,asa ca trebuie sa aman intalnirea cu un coach si sa maerg la un psihiatru!!
 
 
+1 # Loredana Latis 21-12-2012 13:39
Draga mea Monica,
Da, coachingul lucreaza cu oameni sanatosi psihic pentru ca nu trateaza vreo boala psihica.
Insa prin boala psihica, vorbesc despre cazurile de psihiatrie... care necesita retete medicale... :)
Altfel, pentru orice blocaj psihic sau de atitudine, comportament sau nevoii si dorinte, coachingul este potrivit.
Pup si iti tin pumnii draga mea!
 
 
+1 # ani 21-12-2012 21:26
Eminunat sa stii ca poti sa faci ceva ce credeai ca este imposibil sau prea greu de realizat.
Iti multumesc !!!
 
 
+1 # elisa 21-12-2012 21:30
bravo Lore ! felicitari si la mai mare!
 
 
0 # Gratiela 22-12-2012 10:47
Felicitari si tot inainte, Loredana!