2220
vizualizari

Draga inima iubitoare,

In ziua in care implinesc 39 ani, sunt invitata in direct la TVH2.0 la ora 14.00 la emisiunea Medicina TV. (joi 10 ianuarie).

 

Chiar daca initial era stabilit sa particip vineri la emisiune, planurile s-au schimbat si astfel de ziua mea sunt in studio.
 
SUUUUUUPER!
Te invit sa fii alaturi de mine si astept cu mare interes sa interactionam in direct prin intermediul TV.
Poti vedea online si aici.

 

 

Si te astept cu mare drag pe Pagina mea de FACEBOOK  unde un like de-al tau mi-ar umple inima de bucurie..

Loredana Latis
Antrenorul tau pentru succes
www.loredanalatis.ro
Email:  Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

 banner-academia-ll

Comentarii 

 
0 # mirela 10-01-2013 11:27
Lory, Iti doresc tot binele din lume, sănătate, fericire si un calduros LA MULTI, MULTI, MULTI ANI!
Am fost placut impresionata de emisiunile Tv pe care le zbati , succes in tot ceea ce faci, si îți propui sa faci.
Poop
 
 
0 # Andreea 10-01-2013 15:46
Iti doresc un sincer La multi ani si la mai multe emisiuni de genul !
 
 
0 # MARIA 11-01-2013 10:14
Multumesc fiinta frumoasa!
 
 
0 # ZAIB 11-01-2013 10:15
HEY GOOD DAY HAVE A HAPPY BIRTH DAY TO YOU DEAR LOREDANA ALL THE BEST
 
 
0 # adrian 11-01-2013 10:20
Multumesc mult ! Eu locuiesc la cca 100-150 m de...studiou, deci...sintem aproape...
Mult succes ! Namaste !
Cu Lumina si Caldura,
Adrian
 
 
0 # gabriela 11-01-2013 10:20
La multi ani, sanatate si realizari! Sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti!
Gabriela Carabus
 
 
0 # elena 11-01-2013 10:21
LA MULTI SI FERICITI ANI!
IUBIRE, SANATATE SI BELSUG IN TOATE!
O ZI FRUMOASA SI O VIATA FRUMOASA!

Cu stima,

Elena Florescu
 
 
0 # antoaneta 11-01-2013 10:23
suuuuuuuuuper! iti tin pumnii stransi, o sa fie senzational sunt convinsa de asta! La multi ani Suflet frumos pentru ziua ta si sa reusesti tot ce ti-ai stabilit pe panoul cu obiectivele acestui an, sa ai un an excelent, ca tot binele si iubirea pe care o imparti in jurul tau!
 
 
0 # ciprian 11-01-2013 10:23
FELICITARI ! E MINUNAT !
 
 
0 # lucretia 11-01-2013 10:24
LA MULTI ANI, draga mea!

cu multa iubire si sanatate.

cu drag,
Lucretia
 
 
0 # florentina 11-01-2013 10:24
din pacate,intrati pe posturi tv pe care nu le prinde toata lumea. intrati pe posturi mari,gen pro tv,tvr si asa va putem urmarii toti cei interesati.
 
 
+1 # letitia 11-01-2013 10:25
Ce post e asta, TVH? Unde se prinde?
 
 
-1 # maria s 11-01-2013 10:25
LA MULTI ANI cu multa sanatate!
 
 
0 # mariana v 11-01-2013 10:26
La Multi Ani Loredana! Sa fii mereu frumoasa, vesela si plina de resurse interioare ca acum. J

Ce pacat ca sunt la serviciu la ora 14:00 si nu te pot vedea. Exista posibilitatea sa gasim inregistrarile la tine pe site?

Mult success!
 
 
0 # victoria i 11-01-2013 10:26
Succes si La multi ani! Iti tin pumnii si te voi urmari cu interes.
 
 
0 # laura 11-01-2013 10:27
LA MULTI ANI! Loredana si multumesc ca existi in viata mea! Ai un zambet minunat!
Cu drag.
Laura
 
 
0 # cerasela 11-01-2013 10:28
LA MULTI ANI
Iti doresc sa ai o viata luminoasa si plina de iubire !

Cu respect
Cerasela Bordianu
 
 
0 # natalia 11-01-2013 10:28
La multi ani draga mea! Sa fii sanatoasa si sa ai putere sa faci in continuare ce faci acum pentru oameni! Succes !
Regret nespus ca nu am vizionat emisiunea...Daca ai inregistrarea m-as bucura daca mi-ai trimite-o si mie.
 
 
0 # izabela panescu 11-01-2013 10:31
Draga mea Loredana,

In primul rand iti spun din suflet "La multi ani!" si sa ai sanatate! De atat ai nevoie, pentru ca restul obiectivelor le indeplinesti sigur, sigur! N-am nici cea mai mica indoiala!

In al treilea rand, ai pe mail o mica surpriza :) Sper sa iti placa!

Te pup cu drag,
Izabela
 
 
0 # izabela panescu 11-01-2013 10:31
Ma bucur muuult sa aud asta! E un pas maaare catre ceea ce ti-ai propus, sa ai propria ta emisiune! Ma bucur mult! Te pup!
 
 
0 # alma 11-01-2013 10:33
La multi ani cu BUCURIE!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=zmlZ25wkrq8&fb_source=message
 
 
0 # adina 11-01-2013 10:34
La multi ani fericiti!
Sa fie totul cu iti doresti!
Iti scriu aici ca si asa ai wall-ul plin :)))
 
 
0 # mihaela 11-01-2013 10:38
va urmaresc cu mare atentie tot ceea ce apare
imi place totul , ma ajuta f mult cea ce aflu de la dvoastra, va multumesc ca existati
 
 
0 # maria p 11-01-2013 10:43
Pentru un om minunat, care ajuta prin ceea ce face...iti doresc un sincer LA MULTI ANI ! http://youtu.be/CBWy-Ewo5Do
 
 
0 # mihail gabriel 11-01-2013 10:46
Azi este ziua ta Loredana... Dragostea este in inima ta, lumina in sufletul tau, iar zambetul in ochii tai zi de zi. Cea mai frumoasa viata este cea pe care o faci tu. Iti doresc un an construit cu gandul si savurat cu inima... La multi ani suflet tanar
 
 
0 # gabriela 11-01-2013 10:49
Loredana, scumpa, ce sa-ti urez eu tie? Pe langa traditionalul "La multi ani"?
Sa ai parte de aceeasi energie ca in anii trecuti, sa-ti deschida Universul toate caile spre indeplinirea si celui mai mic ideal, sa ai lungi ani plini de clipe minunate.

La multi, multi ani.
 
 
0 # bogdan 11-01-2013 10:53
La multi ani Loredana, fie ca mai ales Astazi sa ai parte de Prieteni adevarati alaturi de tine si toate sa iti mearga exceptional in 2013! Bogdan
 
 
0 # roxana 11-01-2013 10:56
La multi si fericiti ani!Fie ca acest an sa iti aduca mai multe bucurii,realiza ri si multa sanatate!Aceste a sunt urarile mele pentru tine in acest an!
 
 
0 # eduard 11-01-2013 10:57
LA MULŢI ANI DRAGĂ LOREDANA !!!

LA MULŢI ANI DRAGĂ LOREDANA !!!
 
 
0 # mariana b 11-01-2013 10:58
La multi ani, draga mea! Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si toate visele sa ti se implineasca!

Te pup cu drag,
Mariana Balaban
 
 
0 # mihai 11-01-2013 11:00
LA MAI MULTI ANI
Sanatate, ca-i mai buna decat toate, Fericire, Multi bani,
Multa Iubire sincera si Dragoste neconditionata.
Distractie placuta si DOAMNE AJUTA.
Sarbatori cu bine si sa ne auzim si la anu' care vine (2014).
* Invitatie oficiala amicala pe situl radio: www.radioedera.com
Ca si bonus: trei dedicatii muzicale cu "LA MULTI ANI"
 
 
0 # horea murgu 11-01-2013 11:01
Sa ajungi ani Multi, Senini si Buni, Loredana ! Sa fii bine cu tine si cu cei importanti din preajma ta ! Tocmai ma amuzam - cautand un Meteo - ca la tv au aratat ca niste zevzeci sarbatoreau pe 9 ianuarie "ziua de nastere a Afroditei" ... 10 e colea
 
 
0 # 2na 11-01-2013 11:30
Draga mea Loredana, iti multumesc mult ca m-ai anuntat!!!!
Din pacate nu am putut urmari emisiunea in direct, dar prin istetimea ta, acum am urmarit inregistrarea.
Esti ca totdeauna nemaipomenita!! !!
Iti doresc din suflet La Multi Ani, cu soare, lumina, succese, impliniri!!!
Sa te ajute Dumnezeu sa ajuti cat mai multi oameni sa-si atinga potentialul maxim!!!!!
Ma bucur mult ca ne-am cunoscut!!!!
Cand crezi ca ne-am putea vedea??

Cu mult drag
dr.2na ionascu
 
 
0 # dori 11-01-2013 11:59
La multi ani, Loredana! O viata minunata in continuare sa ai! Sarutari si imbratisari mii! Multumim pt. tot ce ne-ai oferit cu mare generozitate!
 
 
0 # dana 11-01-2013 12:07
La Multi Ani Loredana. Sa-ti dea bunul Dumnezeu numai zile frumoase si pline de incantare si de bucurii. Sa ai in permanenta zambetul asta frumos. Multa sanatate si tot binele din lume
 
 
0 # ioana 11-01-2013 12:12
LA MULTI ANI draga mea! Iti doresc sa ramai la fel de senina, inspirationala si minunata! Te imbratisez cu mult drag!
 
 
0 # sofia 11-01-2013 12:23
Mult succes ,in continuare !!! Te-am vazut ieri la emisiune ,a fost fantastica si ... astept cu nerabdare ,urmatoarea !!! Esti pt. mine ...lumina si caldura !!!