4603
vizualizari

Iti multumesc pentru ca te-ai oprit din drumul tau si ai citit aceste randuri prin care poti incepe sa schimbi ceva ACUM... si daca vrei sa imparti fericire, iubire si acceptare da un share sau like si aminteste-ti sa te inscrii la newsleterul saptamanal care sa te tina la curent cu toate gandurile bune...

Si te astept cu mare drag pe Pagina mea de FACEBOOK  unde un like de-al tau mi-ar umple inima de bucurie..

Loredana Latis
Antrenorul tau pentru succes
Email: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

 banner-academia-ll

Participa si TU la urmatoarele evenimente

Comentarii 

 
0 # Frumusete interioara 20-12-2011 18:21
pt mine un prieten este,afectiune, frumusete,imbra tisare,celebrar e,armonie,pace si emotie pura !
 
 
0 # Loredana Latis 20-12-2011 18:21
Pentru mine, un prieten este acela care scoate tot ce este mai bun din mine si acest poem este dedicat prieteniei...
 
 
0 # Luiza 21-12-2011 14:46
Am citit asta undeva si am tinut-o minte pentru ca mi-a placut.
Un prieten nu e neaparat cel care iti sare in ajutor la nevoie ci acea persoana care este mereu alaturi si te sustine chiar si prin simpla prezenta.
 
 
+1 # Diana 21-12-2011 18:08
Un prieten e acea persoana care nu te poate obliga sa faci unlucru,e cel care te sustine cand vrei sa il faci sau iti spune "Eu cred ca nu e bine asa dar orice ai alege o sa fiu alaturi de tine'.Un prieten trebuie sa fie langa tine si cand suferi nu doar cand radeti impreuna.Un prieten trebuia tinut minte si nu uitat niciodata.Persoanele care vor sa iti fie prieteni doar sa ia ceva de la tine dar sa nu iti impartaseasca si tie nu poate fi numit prieten.Aceea e o persoana de care un prieten iti spune sa te feresti.
 
 
0 # Oana 21-12-2011 21:01
Un prieten este acela care iti este alaturi in primul rand la greu si care nu te judeca ci te ajuta sa te ridici atunci cand,poate tu nu mai gasesti nicio iesire...care se bucura alaturi de tine, care iti este aproape in orice moment al vietii...asta este pentru mine un prieten...
 
 
0 # Alina 22-12-2011 23:13
multumesc pentru poem!
 
 
0 # Lucy 22-12-2011 23:55
Esti ca un far calauzitor!
Multumec pentru indrumare si sfaturi!
 
 
0 # Ionut 22-12-2011 23:56
Multumesc Loredana!
 
 
0 # Mihaela Grigoras 23-12-2011 11:12
Loredana, esti o persoana minunata, ma bucur ca te-am cunoscut si vreau sa iti urez din inima sarbatori fericite cu bucurii si impliniri alaturi de cei dragi si un calduros:

La multi ani!

Sa ne revedem sanatosi in noul an care vine, mai optimisti, mai increzatori, mai buni!

Cu drag,
Mihaela
 
 
0 # Mihaela 30-12-2011 13:09
Buna ziua,

Acum, ca am reusit sa ma linistesc si eu pe ziua de azi, mi-am amintit de momentul deosebit al zilei de azi! :)

Ai fost ca o raza de lumina, o insula de liniste in nebunia ultimei perioade si a haosului din jurul nostru... si vreau sa-ti multumesc din suflet pentru asta, insa nu imi dau seama exact cum :( (dar o sa ma gandesc in urmatoarea perioada, cat o sa fiu acasa ;)

Iti doresc si eu sa traiesti sarbatorile in liniste si bucurie, cu inima deschisa si plina de entuziasm - asa cum te-am perceput din prima clipa!

Iti doresc sa te inconjori de oamenii dragi sufletului tau si de tot ceea ce reprezinta o sursa a energiei tale pozitive pe care o raspundesti in jur cu atata darnicie!

Iti multumesc pentru urarile pe care le-ai avut pentru mine - cred ca nici eu nu puteam spune mai bine decat ai spus tu exact ceea ce am nevoie pentru urmatorul an!

O sa ma gandesc sa te citez si sa-mi pun vorbele tale pe perete, in camera mea sa le vad dimineata si seara, pe usa - la plecare si la sosire si prin diverse alte locuri sa ma "izbesc" de ele (prin agenda, portofel, fisiere personale prin calculatorul meu, pe usa dulapului cu haine, prin cartile pe care le mai rasfoiesc din cand in cand si altele asemenea)


Multumesc mult!

Iti doresc numai bine si vise implinite pe toate planurile vietii tale!
 
 
0 # Vera 22-02-2012 18:19
Dară Loredana mulţumesc de oportunitatea de a afla atât de multe lucruri bune
Multă fericire şi baftă în toate :P