2771
vizualizari

"În urmă cu cinci ani, Loredana Latiș avea tot ce-și poate dori un om: o familie frumoasă, o afacere de succes. Își petrecea vacanțele în toate colțurile lumii. Deși pare o viață perfectă, Loredana și-a dat seama că nu era deloc fericită. Îi lipsea ceva.

După multe căutări a descoperit coachingul, o metodă folosită în multe țări, pentru obținerea unor performanțe excepționale, atât în carieră cât și în viața personală." Izabela Panescu, prezentator DigiTV

 Asa este...

Si acum sunt asa de fericita... pot contribui la o lume mai buna...

Iar voluntariatul cu Asociatia Roamana Impotriva Leucemiei www.aril.ro prin care ma duc la Spitalul Fundeni si tin acolo grupuri de coaching cu bolnavii de leucemie, imi aduce o liniste interioara deosebita.

Multumesc colegei mele de liceu Monica Bunaciu care este presedinta Asociatiei si care mi-a propus acest parteneriat. Rolul meu este sa aduc o raza de soare bolnavilor, sa-si gaseasca forta si puterea de a merge mai departe.

Deasemenea, ma bucur ca pot fi alaturi de femei aflate in momente de rascruce si care isi gasesc calea si menirea pe acest pamanat. Alaturi de iesirea din problemele pe care le au si orientarea lor spre ceea ce-si doresc, spre implinirea de obiective.

Sunt recunoscatoare pentru viata minunata pe care o am! Mai ales ca stiu ca nu intotdeauna am fost asa....

Astept comentariile tale mai jos suflet drag!

Si te astept cu mare drag pe Pagina mea de FACEBOOK  unde un like de-al tau mi-ar umple inima de bucurie..

Loredana Latis
Antrenorul tau pentru succes
www.loredanalatis.ro
Email:  Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

 banner-academia-ll

Comentarii 

 
+1 # Oana 03-12-2012 23:02
Buna Loredana. Eu vreau sa te felicit pentru ca aduci bucurie in sufletele noastre. Si ....imi place mult de tot tabla ta de focalizare :D. Te imbratisez cu mult, mult drag.
 
 
0 # elisabeta 04-12-2012 13:11
Felicitări pentru programul de la spital: ştiu şi câtă emoţie pozitivă furnizează, însă şi câtă energie consumă...

Şi apreciez promovarea simplă şi convingătoare.
 
 
0 # cali 04-12-2012 13:12
Multumesc frumos.
Am trecut prin foc, in aceeasi zi.
Atunci te-am vazut si auzit prima data.
Mi-a placut filmul despre tine.
Iti doresc sa-ti implinesti visul legat de emisiunea facuta de Oprah.
Mult succes!
 
 
0 # mioara 04-12-2012 13:14
Felicitari pentru emisiune,am ramas profund impresionata.
O saptamana frumoasa.
 
 
0 # alice 04-12-2012 13:15
felicitari LOREDANA!!!!!
 
 
0 # OLIVIA 04-12-2012 13:15
Felicitari!!!!: *:*:*:*:*:*
 
 
0 # Sofia 04-12-2012 13:16
Ma bucur enorm ,ca ti-am auzit vocea , si te-am simtit aproape !!!

Nu-mi ramane decat sa ma bucur pt. tine ,sa te felicit si sa-ti urez mult SUCCES ,in continuare !!!
 
 
0 # Iulian 04-12-2012 13:17
Felicitari !
 
 
0 # maria 04-12-2012 13:17
felicitari, minunat moment!
 
 
0 # corina 04-12-2012 13:18
ne mindrim!
 
 
0 # daniela 04-12-2012 14:02
Buna Loredana,

Am vazut emisiunea. Esti minunata.
Numai un om special poate face ceea ce faci tu. Sa faci coaching cu oamenii bolnavi de leucemie de cateva ori pe saptamana? Ouau.
Cum reusesti? Cand mai ai timp?

Mi-a placut ideea cu panoul dorintelor tale.
Era atat de viu colorat iar obiectivele... SUPER!
Iti doresc sa realizezi pe fiecare dintre ele la timpul potrivit.
O sa-mi fac si eu ceva asemanator pentru ca mi-a placut mult ideea ta. Stiu ca n-o sa te superi ca am "furat-o".

Te imbratisez cu drag si abia astept sa te cunosc miercuri, 12.12.2012 la grupul de coaching "Reaprinde Flacara". Ce frumos arata data asta
 
 
0 # monica 04-12-2012 14:04
Buna Loredana,

Am urmarit emisiunea. Te felicit pentru actiunea de la spital.

Monica
 
 
0 # alexandru 04-12-2012 14:08
Ma bucur foarte mult pentru tine ca persoana si mai ales ca fata ca ai reusit pana la nivelul de a te face cunoscuta inclusiv in media.

Te voi urmari cu placere si chiar sunt curios ce fata se straduie atat de mult sa intinda o mana de ajutor unor oameni care chiar au nevoie de experienta si sfaturile altora.

Succes !
 
 
0 # alice 04-12-2012 14:10
Felicitari Loredana!!! :)

La multi ani de ziua romanilor!

Cu drag,
Alice
 
 
0 # niculina 04-12-2012 14:11
Te-am urmarit cu placere.
Succes!
Niculina
 
 
0 # irena 04-12-2012 14:13
multumesc!!!!!! !!!!!!!!!!!
 
 
0 # dana 04-12-2012 14:14
Sunt Acolo STEA!!!
Te imbratisez cu drag!!!
Multumesc!!!
Dana
 
 
0 # paula 04-12-2012 14:42
Bravo! Felicitari!
 
 
0 # cristina 05-12-2012 10:34
Draga Loredana,

Urmarind interviul tau, ascultind comentariile si expilcatiile tale referitoare la coaching, mi-am dat seama ca asta este ceea ce vreau sa fac de-acum incolo!

Mi-am limpezit si mai bine gindurile referitoare la ce e coaching-ul si stiu si mai sigur ca DA, asta vreau.

De fapt m-am inscris la cursul de diploma de la ....Coach si am inceput sa invat practic.

Iti doresc toate cele bune si ma bucur de ceea ce esti si faci, mai ales cu cei de la Fundeni....

Mi se pare o mare lucrare sa-i motivezi sa gindeasca diferit si pozitiv, desi ei se afla parca, mai aproape de moarte......

Succes in continuare, sa-ti atingi obiectivele!
Cristina
 
 
0 # mariana 05-12-2012 10:36
Felicitari pentru aparitia la TV, mi-am pus ceasul sa sune () si te-am urmarit cu mare interes.

Ai fost minunata, pacat ca materialul a fost atat de scurt. 