11260
vizualizari

Draga suflet frumos,

Sunt onorata sa te invit in calatoria mea din lumea emisiunilor TV in care impreuna oferim telespectatorilor ocazia sa-si gaseasca solutii la orice probleme intampina.

 

Asadar, miercuri 30 ianuarie ora 17.00 sunt invitata in direct la emisiunea Damen Tango de la Nasul TV, pe care o poti vedea pe dolce, upc sau aici online.

Te imbratisez cu mare drag suflet frumos si astept parerea ta....

Si te astept cu mare drag pe Pagina mea de FACEBOOK  unde un like de-al tau mi-ar umple inima de bucurie..

Loredana Latis
Antrenorul tau pentru succes
www.loredanalatis.ro
Email:  Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

 banner-academia-ll

 

Comentarii 

 
0 # mya 16-01-2013 13:26
astazi am vazut pentru prima data o emisiune tv, era in reluare,cu doamna Loredana Latis si chiar mi-a placut extraordinara femeie,felicita ri
 
 
0 # lore 16-01-2013 13:26
Succes,Loredana ...iti trimit ganduri bune!!!!:)
 
 
0 # catia 16-01-2013 13:27
Am vazut aproape integral emisiunea si mi-a placut foarte mult!!!
Mina dvs. foarte pozitiva este de-a dreptul contagioasa!!!
Astept cu nerabdare urmatoarea intalnire!!!
Succes, inspiratie si multa rabdare!!!
 
 
0 # mihaela 16-01-2013 13:28
felicitari!!!! excelenta emisiunea, m-a uns la suflet cu atat mai mult cu cat imi dau seama ca modul meu de viata ales merge asa cum tu ai prezentat starile de fapt in seara asta, mi-ai intarit convingerea ca ceea ce fac fac f bine, multumesc, !!!!!!
 
 
0 # ildiko 16-01-2013 13:28
Draga Loredana, felicitari pentru emisiune !
Ai fost destinsa si distinsa. Ma bucur ca existi !
 
 
0 # jeni 16-01-2013 13:35
La multi ani,iti doresc tot binele din lume,sa fii sanatoasa si sa ai puterea de a realiza tot ce ti-ai propus.Te imbratisez cu drag si iti tin pumnii pentru urmatoarea emisiune.
A fost SUPERB!
 
 
0 # ana 16-01-2013 14:03
Buna dimineata !
Zi cu soare iti doresc,
Cand pot , cu drag te citesc,
Timpul insa nu-mi da pace,
Tot le face , le desface,
Si cand zici ca a inceput,
Iata , ziua a trecut,
Timpu-i mare hotoman,
Fura zilele din an !

http://i842.photobucket.com/albums/zz349/anana1949/cafea%204/cafearosie_zpsb4b57768-1_zps70a44fdc.jpg
 
 
0 # lucia 16-01-2013 14:03
Te-am urmarit, Loredana!
A fost superb!!!:)
Abia astept continuarea martea viitoare!
Mult succes in continuare!
Lucia
 
 
0 # 2na 16-01-2013 14:04
Wow, mersi mult !!!
mi-ai facut o surpriza f placuta!!!
si ce e mai important, imi dai toate datele sa te pot urmari oricand
te sarut
2na ionascu...
 
 
0 # virginia 18-01-2013 18:59
Draga Loredana,

Te-am urmarit la televizor (B1-Damen Tango)si ca urmare am accesat site-ul femeilor de succes.

Mi-ar placea sa particip la evenimentele pe care le organizezi.
Exista vreo sansa sa ne intalnim la Cluj-Napoca?

Multumesc pentru urarile facute si iti doresc la fel toate cele bune.

Cu drag,
Virginia Danciu
 
 
0 # Mia 31-01-2013 11:08
Este pentru prima data cand urmaresc aceasta emisiune. Felicitari Loredanei pentru tot ceea ce ne-a impartasit si de asemenea prezentatoarei emisiunii pentruca promoveaza astfel de oameni!
 
 
0 # olivia 31-01-2013 11:38
Esti minunata Loredana, emani atata energie pozitiva incat m-ai molipsit. Dupa emisiunea vea o energie grozava, nu m-am mai simtit asa de muuuult timp.
Iti multumesc si abia astept emisiunea urmatoare si te vreau si la mai multe emisiuni, pentru ca ce spui tu este atat de benefic ca nici nu-ti dai seama!
Ma bucur ca te-am descoperit
 
 
-1 # Alexandru Bibiana 10-11-2014 14:01
Cum de sunt numai comentarii pozitive? Femeia aceasta vorbeste mult si nu spune mai nimic, sau spune lucruri pe care le sti de cand lupu' era catel. Obositoare si vampir de energie. Uitati-va la ea cum explodeaza de energie.O ia de la voi fraierii care va imbulziti sa o vedeti. Mai ganditi-va... Eu am incercat sa o urmaresc pe youtube si m-a luat o durere de cap , lucru care nu este in regula.